World for Ukraine
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА «ВІЙСЬКОВА МЕДИЦИНА УКРАЇНИ»
Всеукраїнська громадська організація ім. М.І. Пирогова «Військова медицина України» почала формуватися в 2009 році, коли поступово створювались осередки Організації в містах: Харкові, Києві, Ірпені, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Полтаві, Вінниці, Чернігові, Дніпропетровські, Донецьку, Луганські, Запоріжжі, Тернополі, Миколаєві, Одесі.

В період формування Організації та підготовці легалізації приймали участь в міжнародних конференціях. Участь в XI з їзді Всеукраїнського лікарського товариства, участь в благодійних заходах, наданні консультативної допомоги хворим військовослужбовцям та членам їх сімей.

28 травня 2011 року на Установчій конференції в м. Чугуєві, Харківської області делегати від осередків постановили: створити Всеукраїнську громадську організацію ім. М.І. Пирогова «Військова медицина України». На конференції були затверджені Статут Організації, Положення про Ревізійну комісію та обрано керівний склад Організації.

Головою Організації обрано Малиша Олександра Олексійовича.
15 лютого 2012 року Державна реєстраційна служба України зареєструвала Організацію (Свідоцтво про реєстрацію об’єднання громадян за №3716 від 15 лютого 2012 року)

Основна мета діяльності: всебічне сприяння соціальній адаптації ветеранів, колишніх військовослужбовців та працівників військово-медичної галузі, захист, задоволення законних медичних, соціальних та інших інтересів членів Організації, сприяння розвитку військової медицини.

15 березня 2012 року Організація внесена до Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Ідентифікаційний код юридичної особи: 38159953.

Організація зареєстрована в Державній службі статистики України, взята на облік в органах Державної податкової службі та платника єдиного внеску.