World for Ukraine
НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ РАКУ
www.unci.org.ua/en

Національний інститут раку охорони здоров'я України - це один з найстаріших наукових медичних інститутів в Україні, яка була заснована 7 липня 1920 році, шляхом реорганізації радіологічного центральної станції в Київському радіології рентгенівського інституту.
Інститут за період його експлуатації був перейменований у багато разів: Київ рентгено-радіологічний інститут (1925-1934); Київ науково-дослідний рентгено-радіологічний інститут Міністерства охорони здоров'я СРСР (1934-1988); Київ Науково-дослідний інститут онкології (1988-1992); Український науково-дослідний інститут онкології та радіології охорони здоров'я України (1992-2000); Інститут онкології України Академії наук (2000-2008) функціонував по лютий 2008 року Починаючи з 2008 року і відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України (від 24.12.07 № 1186-р) Інститут онкології України Академії наук поміщені під керівництвом до охорони здоров'я України та відповідно до Постанови охорони здоров'я України (09.02.08 № 24-0) був перейменований в Національному інституті раку державного агентства. Національний інститут раку отримав національний статус 3 лютого 2009 року (Указ Президента України №67 / 2009).

Раніше в Національному інституті раку керував командою відомого вченого і онкологічними фахівців в області лікування раку, таких як: інженер-фізик JP Тесленко (1920-1930), А. П. Pomerylo (1 930-1 933), PR , Fishman (1933-1934), професор М.І. Шор (1934-1 936), Д.А. Гриневич (1 936-1 941), професор ІТ. Шевченко (1945-1971), професор А.І. Pozmohov (1971-1987), професор В.Л. Ganul (1987-1991), професор кого-н Шалімов (1991-2008).

З квітня 2008 року Національний інститут раку очолює заслужений лікар України, професор LB. Schepotin М.Д., D.Sc.M.

Депутати керівник Інституту є: директор науково-дослідного і Л.А. Заступник науково. Kryachok М.Д., D.Sc.M, заступник і директор науково-організаційної Л.А. Сивак М.Д., D.Sc.M; Заступник інститутів розвитку В.В. Ковальчук;, вчений секретар Інституту
М.М. Dzaitkovska Ph.D. бакалавра; Головний лікар клініки інституту I.Y. Лалка М.Д.

За історичний період 90-х років, інститут вніс значний вклад в національну скарбницю і світом медик науки. В інституті працювали видатні вчені, які га \ отримали загальне визнання наукового співтовариства, такий О.А. Krontovskyy, В.К. Roche, M.V. Лазарєв, Н.М. Mayevsk замовлення товарів поштою Махат, G.B. Биховський, В.М. Іванов, М.З. Ovoschniko O.R. Олександрія, на ІТ Шевченко, О.А. Городецький, А.І. Pozmohov І.Р. Дедков, S.R Syzenko, на ІТ Книш, L.R Kindzelskyy, В.К. Vinnits, M.G. Кононенко, V.O. Черниченко,
В.В. Шишкіна, B.F. Synyut; O.R. Boaretal.

Довгий час працював в Інституті Почесний ворк науки і техніки України: професор V.O. Кіко Професор W.E. Медведєв, професор B.A. Tolstop'yatov, професор V.O. Чорні Професор Вхідний СЕПАРАТОР Halahin. Лауреата Державної премії СРСР і України вень М.З. Ovoschnikov Ph.D.Th.Sc. (Лауреат Сталінської премії Л.І. Trushkevych D.Sc.M., професор Книш, на ІТ-професор U.Y Grinevyl "проф В.А. Барабой, секційної Ikolskyy D.Sc.M., професор Шалімов кого-н.

Напрями досліджень і практичної роботи є:

- Він вивчав патогенез раку. Розробка нових, вдосконалення існуючих методів лікування та оцінки ефективності лікування.

- Розробка нових і вдосконалених методів діагностики злоякісних пухлин (гістологічне, цитологічне, імунологічні та інші).

- Розробка і впровадження діагностичних променевих методів і визначення по поширеності злоякісних новоутворень років.

- Розробка методів для подолання радіації і лікарської стійкості злоякісних пухлин, профілактики рецидивів і метастазів.

- Тестування нових медичних діагностичних систем і алгоритмів, для ідентифікації і вибору однієї з найбільш ефективних та економічно доцільно і вона підготує рекомендації щодо застосування України, національний і міжнародний досвід.

- Вивчення захворюваності та смертності у хворого на рак: Україна.

- Визначення коефіцієнта виживання в радикально пролікованих хворих на рак.

- Розробка і вдосконалення методів боротьби проти раку, впровадження науково-методичного управління онкологічної служб і радіології.

- Спеціалізовані стаціонарної та амбулаторної допомоги.

- Планування і координація досліджень раку многоцентрового рандомізованого дослідження, спрямовані на підвищення рівня технології лікування на принципах доказової медицини.

- Підтримка національного дослідницького регістра і моніторингу наукових досліджень в галузі онкології, які проводяться на зарубіжних ринках.

- Визначення стратегії онкологічної служби в Україні з метою зниження захворюваності, смертності та інвалідності від населення раку, розробка нових методів реабілітації, профілактики, організації та контролю за їх виконанням.

- Розробка і узгодження національних заходів з контролю раку та інших завдань реалізації державних програм по онкології.

У Національному інституті раку з метою уніфікувати діагностичні і терапевтичні процесу в онкологічній службі України створюються і удосконалюються стандарти лікування і амбулаторно-поліклінічної допомоги.

Мета вирішити проблему контролю раку в Україні Національним інститутом раку був розроблений проект «Національний контроль Програми Рака період до 2016 року». Ця програма була затверджена Законом України (№ 1794-VI від 23 грудня 2009 року).


Мета вирішити проблему контролю раку в Україні Національним інститутом раку був розроблений проект «Національний контроль Програми Рака період до 2016 року». Ця програма була затверджена Законом України (№ 1794-VI від 23 грудня 2009 року).

Національний Рак-регістр України був створений в Інституті. Вона забезпечує наукову мережу нагляду регіонального раку-реєстру ( «Створення Української Національної Cancer-реєстру», Постанова охорони здоров'я України, № 10 (22 січня 1996)). Регістр бази даних персоніфікація є основою для моніторингу собі уявляють захворюваності і смертності онкологічних хворих в Україні та вивчення рекуррентную стан медичної допомоги в онкологічних хворих.

Аналіз епідеміологічної ситуації раку і онкологічної служби в Україні проводиться щорічно. Цей аналіз входить в бюлетені Національного Регістру і залози з також його поширення для охорони здоров'я України та всіх регіонів для оперативного управління онкологічною службою. Статистичні дані Національного реєстру раку про захворюваності та смертності від раки населення України він був вперше включений Міжнародним агентством від раку дослідження ВООЗ в міжнародному виданні «захворюваність на рак на 5 континентах. Том X »(Рак на 5 континентах), що є підтвердженням інформаційних технологій високого рівня і якості інформації в Національному реєстрі України раку.

39 монографій, 28 підручників, підручник. Довідник по онкології була опублікована протягом останніх 10 років. Це було отримано 164 патентів на винаходи. Воно було підготовлено 80 інновацій. 35 керівних принципів і 30 інформаційних бюлетенів були опубліковані.

В інституті ведеться підготовка фахівців до завершення. На навчальних курсах поліпшити на робочому місці навичок лікарів з різних регіонів України щорічно. Інститут забезпечує підготовку кадрів професорсько-викладацького складу по ординатурі і аспірантурі високої якості освіти школи (стипендій). В інституті є: Спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата в області 14.01.07 -Oncology, 14.01.23 -X-променевої діагностики, променевої терапії. 29 докторських і 80 кандидатських дисертацій було захищено протягом останніх 10 років.

Інститут має 1 289 співробітників, 119 дослідників, в тому числі 27 - D.Sc.M. і 78 - кандидат технічних наук, 14 професорів, 1 член-кореспондент НАН і АМН України, 3 Заслужений діяч науки і техніки, 13 докторів заслужений доктор України, 6 лауреатів Державної премії України.

У 2011 році був змушений в застосуванні в експлуатацію новий хірургічний корпус. На сьогоднішній день ліжковий фонд клініки нір становить 600 ліжок.

В інституті є onkoradiological функція клініка на 56 ліжок, додатково по типу ліжок:

онкологічні для дорослих - 499, онкологічні для дітей - 45, радіологічні - 56; консультація Поліклініка на 400 відвідувань в зміну. У штаті інституту 1 289 співробітників, в тому числі 119 науковців та 167 лікарів.

Про захист кадрового комітету профспілки роботи направлено інститут. Колективний договір Національного інституту раку, в результаті конкурсу на кращий колективний договір серед медичних установ в Києві, був визнаний кращим. Національний інститут раку нагородив грамотою медичних працівників профспілки Київ для участі перше місце в конкурсі.

Інститут здійснюється співпраця з міжнародними організаціями з онкології та радіології, а саме: Європейської асоціації раку, Європейської асоціації радіологів, Міжнародної асоціації раку легенів, Міжнародної академії патології, Європейського товариства медичної онкології та інших. Вчені беруть участь в міжнародних і національних форумах раку.