World for Ukraine
МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТА ЮНАЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРС «ДУХОВНІ ДЖЕРЕЛА»

Американський міжнародний благодійний фонд “WORLD FOR UKRAINE, INC”

Міжнародний дитячий та юнацький фестивалю-конкурс «Духовні джерела»,

спонсорська (благодійна) акція 28 – 31 травня 2016 р.Американський міжнародний благодійний фонд “WORLD FOR UKRAINE, INC” в Україні виступив спонсором Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю «Духовні джерела», який проходив 28-31 травня 2016 р. в місті Києві.
Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела», проводиться щорічно з 2004 р. Головне завдання - виявлення в Україні юних обдарувань та талантів, виховання у молоді духовності та національної самосвідомості.
За 10 років існування фестивалю в ньому прийняло участь більш ніж 3000 обдарованих дітей та підлітків, майбутній золотий фонд культури України.
В оргкомітеті та жюрі фестивалю були присутні видатні діячі культури та мистецтва України, одним з організаторів фестивалю є Департамент культури Київської міської ради.
За підсумками фестивалю американський міжнародний благодійний фонд “WORLD FOR UKRAINE, INC” було нагороджено почесною грамотою Верховної Ради України та найвищою почесною відзнакою Георгія Переможця 1 ступеню.